Mieszkania Boulevard Haussmann

Paryż, Francja

Pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Paryżu, przez niektórych nazywanym nawet największym centrum handlowym w Europie, nasz kompleks znajduje się przy Boulevard Haussmann.

Lokalizacja

Położony między 8 i 9 arrondissements, między Łukiem Triumfalnym i Place de la Concorde, Boulevard Haussmann jest jednym z wielkich bulwarów Paryża. Reprezentowane są tu Grands magasins, klasyczne domy towarowe (Galaries Lafayette, Le Printemps) oraz liczne międzynarodowe sklepy z luksusowymi markami odzieżowymi. Na długości 2,53 km znajdują się biura, hotele, modne kluby, ekskluzywne restauracje i nowoczesne bloki mieszkalne. Obszar ten jest również charakteryzowany jako biznesowa dzielnica Paryża.

Szczegóły

Ten kompleks apartamentów zbudowany jest w typowej architekturze Haussmannienne: opartej na stylu urbanisty Haussmanna (XIX wiek). Kompleksy z białego piaskowca o wysokości od pięciu do siedmiu pięter, z dachami z łupka i cynku oraz balkonami typowymi dla Paryża. Kompleks ten składa się z siedmiu kondygnacji mieszkalnych i jest wykorzystywany zarówno do celów komercyjnych, jak i mieszkalnych. W kompleksie znajdują się cztery nowoczesne sklepy i dziewięć pięknych mieszkań. Wejścia są zabezpieczone i zawsze obecny jest dozorca. Są trzy różne klatki schodowe i jeden system windowy.

Dostępność

W odległości spaceru znajduje się kilka stacji metra.

Luksusowe sklepy i restauracje w pobliżu
Znajduje się w 8 i 9 dzielnica
Wspaniały kompleks w typowym stylu Haussmanna

Cechy

Powierzchnia 35 - 190 m²
Pokoje 2-4
Sypialnie 1-3
Przestrzeń zewnętrzna tak, balkon
Wynajem od € 1.150 za miesiąc
Koszty usług oznaczania na żądanie
Wykończenie umeblowane
140 Boulevard Haussmann, 8e & 9e arrondissement, Parijs, Frankrijk

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.