Greendustry

Kraków, Polska

Opis

Greendustry to piękne osiedle z 128 mieszkaniami wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Niski, zrównoważony i kameralny budynek z ogromną ilością (wspólnej) zieleni.
Kompleks znajduje się przy ul. Romanowicza 6a w sercu krakowskiego Zabłocia, graniczącego ze Starym Podgórzem i Wisłą. W tym rejonie znajduje się również nasz budynek mieszkalny Krakusa oraz (oprócz) hotel Wegierska.

Szczegóły

W Greendustry będzie 128 mieszkań, w tym kilka dwupoziomowych, z prywatnymi tarasami/patiami. Wyjątkowe są również mieszkania premium, z dużym tarasem i sufitem o wysokości nie mniejszej niż trzy metry! Architektura budynku inspirowana jest przemysłową historią dzielnicy Zabłocie. Mieszkania w stylu loftowym z dużą ilością szkła, drewna i metalowych detali.

Budynek obfituje w zieleń, od placu zabaw dla dzieci po zieloną (gminną) promenadę na dachu. Wszędzie są zielone zakątki, tarasy i podwórka. Wszędzie też we wspólnych pomieszczeniach wewnętrznych znajdują się starannie dobrane rośliny. Budynek zaspokaja potrzeby związane ze zrównoważonym i wygodnym stylem życia, w tym punkty ładowania elektrycznego rowerów skuterów lub samochodów, (wysoki) garaż, chłodzone boksy do przechowywania paczek i portier.

Budowa Greendustry idzie pełną parą. Greendustry ma być dostarczony w dwóch fazach, do końca 2023 roku i do końca 2024 roku.

Lokalizacja

Centralnym punktem powstającej dzielnicy Zabłocie jest fabryka Oskara Schindlera. W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju alternatywne sklepy, galerie, nowe modne restauracje oraz nowoczesne bistra i kawiarnie w dawnych magazynach.

Dostępność

W pobliżu dostępne są różne środki transportu publicznego, umożliwiające bezpośredni dojazd do centrum Krakowa.

 

Szczególnie piękny kompleks lekkie, zielone i trwałe
Taras / balkon / loggia i ogród na dachu
W odległości spaceru od transport publiczny
ul Romanowicza 6a, Krakau, Polen

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Obszerne wrażenia i informacje można znaleźć również na stronie internetowej Greendustry.