Maisonette De Gaard

Utrecht, Holandia

Do 2020 roku trwała przebudowa terenu wokół De Gaard. Wiele sklepów, restauracji, udogodnień i przestrzeni publicznych zostało dodanych do De Gaard. Dzięki tej metamorfozie zamieszkasz w nowoczesnej, całkowicie odnowionej przestrzeni!

Lokalizacja

Domy w tym kompleksie znajdują się nad centrum handlowym De Gaard, w przyjaznej dzielnicy Tuindorp. W spokojnej okolicy dojazdu do pracy, ta lokalizacja zapewnia Ci udogodnienia, które sprawiają, że Twoje życie jest wygodne. Dosłownie mieszkasz nad codziennymi sklepami spożywczymi i blisko Griftparku (z zoo) i Voorveldse Polder, gdzie możesz cieszyć się zielonym sercem. Dla aktywności fizycznej odwiedź Sportpark Vondel. Do centrum Utrechtu można łatwo i szybko dojechać.

Szczegóły

Maisonettes składają się z dwóch pięter z 3 lub 4 sypialniami. Wszystkie mieszkania mają dużo światła i prywatne balkony. Kilka domów zostało już wyremontowanych i wyposażonych w luksusową kuchnię z wbudowanym sprzętem AGD, luksusową łazienkę i nową toaletę. W piwnicy dostępna jest przestrzeń do przechowywania.


Dostępność

Wokół całego centrum handlowego dostępny jest bezpłatny parking. Dostępność jest dobra: De Gaard znajduje się pomiędzy drogami przelotowymi. W pobliżu centrum handlowego zatrzymuje się kilka autobusów.

Nowoczesny domek jasny
Obszar odnowiony z wieloma udogodnieniami
Luksusowa kuchnia i łazienka

Cechy

Powierzchnia 80 m²
Pokoje 4
Sypialnie 3
Przestrzeń zewnętrzna tak
Wynajem 1325 euro p.m.
Koszty usług oznaczania 75 euro p.m.
Parking tak
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Obbinklaan / Valetonlaan, 3571 NJ / 3571 NA, Tuindorp, Utrecht, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z Verrą Makelaars, lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.