Mieszkania Hoboken

Opis

Hoboken ma to, co najlepsze z obu światów: malownicza wioska z zielenią rezerwatu przyrody Grienden, a jednocześnie blisko wszystkich udogodnień i życia w Randstad. Całkowicie odmieniony kompleks składa się z 44 mieszkań w różnych metrażach i przedziałach cenowych.

Szczegóły

Mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe mają powierzchnię od 51 m² do 106 m². Wszystkie mieszkania posiadają nowocześnie wykończoną kuchnię i łazienkę, prywatną przestrzeń zewnętrzną oraz parking. Mieszkania są bez gazu i wyposażone w elektryczną pompę ciepła. Ponadto zastosowano zrównoważone i izolacyjne materiały, a wiele domów wyposażono w panele słoneczne.

Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe znajdujące się na terenie posesji oraz wiata na rowery. Istnieje również możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych za dodatkową opłatą.

Lokalizacja

Hoboken to spokojna ucieczka od ruchliwego życia Randstad. Do Rotterdamu, Dordrechtu i Hagi można szybko dojechać transportem prywatnym lub publicznym. W niewielkiej odległości od kompleksu znajduje się stacja metra Rhoon, skąd w 15 minut można dotrzeć do serca Rotterdamu. Do pobliskiego centrum handlowego i centrum wsi można szybko dotrzeć pieszo lub rowerem.

Prywatna przestrzeń zewnętrzna w każdym mieszkaniu
Bez gazu dobra izolacja
Zielona lokalizacja w odległości spaceru metro

Cechy

Powierzchnia od 51 m² do 106 m²
Pokoje 2 - 4
Wynajem € 1125 - € 2250
Koszty usług € 60
Przestrzeń zewnętrzna 5 - 75 m²
Stationsstraat 41-59, 3161 GH, Rhoon, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań prosimy o kontakt z Verrą Makelaars. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.