Mieszkania Jacob van Lennepkade

Amsterdam, Holandia

Opis

Dziesięć centralnie i unikalnie położonych mieszkań 2- i 4-pokojowych na nabrzeżu z niezakłóconym widokiem na kanał Jacoba van Lennepa. Nieruchomości znajdują się w pobliżu Leidseplein, Jordaan, Dzielnicy Muzeów i w odległości spaceru od Vondelpark. Przytulne kawiarnie, restauracje i kilka sklepów znajdują się tuż za rogiem.

Szczegóły

Wszystkie mieszkania oddawane są z wysokiej jakości wykończeniem i są gotowe do natychmiastowego zajęcia. Mieszkania mają różną powierzchnię (od 75 do 170 m kw.) i wszystkie wyposażone są w luksusową kuchnię i łazienkę wraz ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Nieruchomości na parterze mają ogródek, inne taras lub brak miejsca na zewnątrz.

Lokalizacja

Mieszkania znajdują się w kameralnym Oud-West. Blisko Leidseplein, Jordaan, Dzielnicy Muzeów i w odległości spaceru od Vondelpark. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się siłownie, supermarkety oraz szeroki wybór punktów gastronomicznych.

Dostępność

Istnieje doskonała dostępność zarówno transportem prywatnym jak i publicznym. Za rogiem zatrzymuje się kilka tramwajów i autobusów. Na drogach publicznych obowiązuje parkowanie płatne oraz parkowanie poprzez system zezwoleń.

Wyjątkowa lokalizacja z niezakłóconym widokiem
Wysokiej jakości wykończenie przyjemna okolica
Luksusowa kuchnia i łazienka

Cechy

Powierzchnia od 75 m² do 170 m²
Pokoje 2 - 4
Sypialnie 1 - 3
Wynajem 1800 - 3800 € p.m.
Koszty usług € 25
Jacob van Lennepkade 366, 1053 NL, Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań należy skontaktować się z Jacobus Recourt Estate Agents. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070 364 68 01 info@recourt.nl https://www.recourt.nl/