Mieszkania Kinkerstraat

Amsterdam, Holandia

Opis

W odległości spaceru od centrum Amsterdamu, na Kinkerstraat, znajdują się te trzy piękne mieszkania. Kinkerstraat to ulica handlowa przytulnej i klimatycznej dzielnicy Oud-West.

Szczegóły

Mieszkania mają powierzchnie mieszkalne od 40 do 80 m². Domy zostały dostarczone z wysokiej jakości wykończeniem i są gotowe do zamieszkania. Mieszkania wyposażone są w luksusową kuchnię i łazienkę ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Lokalizacja

Mieszkania znajdują się w dzielnicy Oud-West. Oud-West graniczy bezpośrednio z centrum miasta i jest szczególną częścią Amsterdamu. Popularna dzielnica z najsmaczniejszymi restauracjami, najmodniejszymi (designerskimi) sklepami i najmilszymi kawiarniami. W tym miejscu jest co robić.

Dostępność

Lokalizacja charakteryzuje się doskonałą dostępnością zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W ciągu pięciu minut znajdują się również arterie łączące się z obwodnicą (A2 i A10). Na drogach publicznych obowiązuje parkowanie płatne oraz parkowanie poprzez system zezwoleń.

Ukochana dzielnica sklepy i restauracje
Wysokiej jakości wykończenie
Luksusowa kuchnia i łazienka

Cechy

Powierzchnia od 40 m² do 80 m²
Pokoje 2-3
Sypialnie 1-2
Wynajem 1750 € - 2500 € p.m.
Koszty usług € 15
Przestrzeń zewnętrzna taras
Kinkerstraat 85, 1053 DH, Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań należy skontaktować się z Jacobus Recourt Estate Agents. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070 - 3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl