Mieszkania na Eerste Helmersstraat

Amsterdam, Holandia

Opis

Te trzy 3-pokojowe mieszkania, niedawno odnowione, znajdują się w naprawdę doskonałej lokalizacji, rzut kamieniem od parku Vondelpark. Helmersbuurt to popularna dzielnica w Amsterdamie Zachodnim. Nazwa dzielnicy pochodzi od nazwisk holenderskich poetów i pisarzy.

 

Szczegóły

Wszystkie w dużej mierze umeblowane mieszkania mają wysokiej jakości wykończenie. Kuchnia i łazienka są nowocześnie wykończone ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami. Mieszkania posiadają prywatną przestrzeń zewnętrzną poprzez ogród, taras lub balkon. Powierzchnia mieszkalna mieszkań waha się od 79 do 114 m².

 

Lokalizacja

Mieszkania znajdują się w dzielnicy Old West, 100 metrów od wejścia do parku Vondelpark. Codzienne zakupy spożywcze można odebrać za rogiem.

 

Dostępność

Kompleks posiada doskonałą dostępność zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Centrum Amsterdamu znajduje się w odległości spaceru. W ciągu 5 minut znajdują się również arterie łączące się z obwodnicą (A2 i A10). Na drogach publicznych obowiązuje parkowanie płatne oraz parkowanie poprzez system zezwoleń.

Piękne mieszkanie na Starym Zachodzie
Odnowiony wysoki poziom wykończenia
Własna przestrzeń zewnętrzna nowoczesna kuchnia

Cechy

Powierzchnia od 79 m² do 114 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna taras lub balkon
Wynajem € 1800 - € 3000
Koszty usług oznaczania € 25
Parking płatne
Wykończenie umeblowane
Eerste Helmersstraat,1054 DM, Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań należy skontaktować się z Jacobus Recourt Estate Agents. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070 - 3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl