Mieszkania na ulicy Molenbeek

Amsterdam, Holandia

Opis

Te trzy urocze mieszkania znajdują się w szykownej dzielnicy Rivierenbuurt w Amsterdamie Południowym. Budynek pochodzi z 1930 roku i charakteryzuje się autentycznymi detalami.

Szczegóły

Mieszkania 3- i 4-pokojowe mają powierzchnię od 70 do 115 m² i są oddawane do użytku w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkania gotowe do zamieszkania wyposażone są w luksusową kuchnię i łazienkę ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Niektóre mieszkania dysponują ogrodem, inne tarasem.

Lokalizacja

Mieszkania znajdują się w dzielnicy Amsterdam South. Szeroki wybór sklepów na codzienne (i nie tylko) zakupy jest w zasięgu ręki. W pobliżu znajduje się wiele dobrych udogodnień, takich jak szkoły, opieka nad dziećmi i kluby sportowe.

Dostępność

W ciągu kilku minut można dojechać rowerem do centrum Amsterdamu. W niewielkiej odległości znajduje się również komunikacja miejska jak autobus, pociąg i tramwaj. W odległości zaledwie dwóch minut jazdy samochodem znajdują się również arterie łączące się z obwodnicą (A2 i A10). Na drogach publicznych obowiązuje parkowanie płatne oraz parkowanie poprzez system zezwoleń.

Dobra lokalizacja w Amsterdamie Południowym
Postać Budowa z lat 30.
Wysokiej jakości wykończenie autentyczne szczegóły

Cechy

Powierzchnia od 70 m² do 115 m²
Pokoje 3 - 4
Molenbeekstraat 29, 1078 XB, Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań należy skontaktować się z Jacobus Recourt Estate Agents. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070 - 3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl