Mieszkania Zalmhaven High Rise

Rotterdam, Holandia

Opis

Luksus i komfort, wśród zielonych parków, historii, kultury i centrum Rotterdamu w odległości spaceru – tak wygląda mieszkanie w Zalmhaventoren. W wieży High Rise oferujemy dwa wysokiej jakości wykończone przestronne mieszkania (penthousy), z fantastycznym widokiem na Nową Maas i Most Erazma.

Szczegóły

Luksus i komfort łączą się w naszych mieszkaniach. Trzy- i czteropokojowe apartamenty / penthousy są w pełni umeblowane i urządzone przez Grand Interior o wielkości nie mniejszej niż 160 / 191 m2.

 

Mieszkanie z czterema sypialniami na 27 piętrze posiada drewnianą podłogę w jodełkę i trzy sypialnie. Luksusowa otwarta kuchnia z marmurowym blatem wyposażona jest we wszystkie urządzenia, w tym dedykowaną chłodziarkę do wina. Główna sypialnia ma własną łazienkę i garderobę. Druga luksusowa łazienka i druga (gościnna) toaleta uzupełniają to mieszkanie. Z dwóch tarasów roztacza się widok na miasto.

 

Mieszkanie z trzema sypialniami znajduje się na 51. piętrze i również posiada drewniane podłogi w jodełkę w całym mieszkaniu oraz dwie sypialnie. Główna sypialnia z szafami typu walk-in posiada luksusową łazienkę ensuite. Druga – gościnna – sypialnia również posiada własną łazienkę. Pokój ten jest ukryty za kuchnią, gdzie znajduje się również wejście. Jak miło! W tym mieszkaniu znajduje się jeszcze jedna oddzielna toaleta. Luksusowa otwarta kuchnia z marmurowym blatem wyposażona jest we wszystkie urządzenia. Mieszkanie posiada dwa tarasy, ze wspaniałymi widokami!

 

Kompleks posiada własną przechowalnię oraz istnieje możliwość wynajęcia (do) dwóch stałych miejsc parkingowych.

Lokalizacja

Zalmhaventoren znajduje się w Scheepvaartkwartier, pomiędzy Museumpark a Erasmusbrug. Centrum Rotterdamu znajduje się w odległości spaceru, a arterie komunikacyjne i transport publiczny są tuż za rogiem. Doskonała lokalizacja dla każdego, kto szuka spokoju, a jednocześnie aktywności. Wszystko łączy się w Scheepvaartkwartier.

Luksusowe penthouse'y 27. / 51. piętro
Wysokiej jakości wykończenie wspaniały widok
Centralna lokalizacja w Scheepvaartkwartier

Cechy

Powierzchnia 160 / 191 m²
Pokoje 4/3
Sypialnie 3/2
Przestrzeń zewnętrzna tak
Wynajem 5.080 EUR/m
Koszty usług 325 euro/m
Parking € 320 p/m (2x miejsce parkingowe)
Houtlaan 503, Rotterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań prosimy o kontakt z Verrą Makelaars. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.