Mieszkanie dwupokojowe Hubertustoren

Haga, Holandia

Luksus, przestrzeń i spokój dla miłośnika przyrody, który nie chce opuszczać miasta. To jest mieszkanie w wieży Hubertusa w Hadze!

Lokalizacja

Ta luksusowa wieża mieszkalna znajduje się w dostojnej dzielnicy Benoordenhout, gdzie można znaleźć spokój dzięki szerokiemu dostępowi do natury. Mieszkasz w pobliżu parku Duinbos, lasu haskiego, Scheveningse Bosjes i oczywiście plaży Scheveningen. W odległości spaceru od hotelu znajduje się dzielnica handlowa Van Hoytemastraat z około 60 specjalistycznymi sklepami. Fan sportu? Godne uwagi są liczne obiekty sportowe w tej okolicy: tenis, golf, hokej, piłka nożna, fitness, krykiet i rugby są wśród nich.

Szczegóły

Kompleks składa się z 13 pięter luksusowych domów od mieszkań 2- do 4-pokojowych. Oczywiście w całym budynku znajduje się system wind i bezpłatne Wi-Fi. Kilka mieszkań posiada zadaszony balkon, taras i/lub prywatną piwnicę. Wszystkie mieszkania posiadają szlachetny parkiet lub podłogi laminowane oraz luksusową kuchnię. Do wynajęcia dostępnych jest kilka mieszkań umeblowanych. Masz swój własny prywatny parking w piwnicy kompleksu.

Bezpieczne życie

Nie tylko ładne mieszkanie i piękna okolica sprawiają, że żyje się przyjemnie. Równie ważne jest bezpieczne życie. Ten kompleks mieszkalny ma zamknięte wejście z gankiem dostępnym przez domofon. Dostęp do parkingu i straganów w piwnicy jest oczywiście również zamknięty.

Dostępność

Do wieży Hubertusa można łatwo dotrzeć. Jest blisko N44 z dostępem do autostrad krajowych A12 i A4. W odległości krótkiego spaceru można znaleźć kilka połączeń autobusowych.

Mieszkanie na dole w tym ogród
W Benoordenhout z luksusowym wykończeniem
Blisko do lasu i plaży prywatny parking

Cechy

Powierzchnia 61 m²
Pokoje 2
Sypialnie 1
Przestrzeń zewnętrzna Tak
Wynajem 1050 euro p.m.
Sklep parter
Koszty usług oznaczania € 120,- p.m.
Wykończenie umeblowane
Parking prywatny parking
Zwierzęta domowe dozwolone tak

Plany pięter

Van Hogenhoucklaan, 2596 TC, Benoordenhout, Den Haag, Nederland

Kompleks ten jest zarządzany przez naszego partnera MVGM. Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań proszę dzwonić pod numer 010-2294700 lub wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Można też skontaktować się z Jacobusem Recourt Makelaarsem (Haga).

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070-3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl