Mieszkanie trzypokojowe Torenmolen

Lejda, Holandia

Być w stanie od razu zrobić obszerne zakupy i przejść się za róg w zieleni? Mieszkanie na wysokości w przestronnym domu? Witamy w Torenmolen!

Lokalizacja

Kompleks mieszkalny de Torenmolen znajduje się w Merenwijk, najbardziej na północ wysuniętej dzielnicy mieszkalnej Leiden. Merenwijk ma cechy, które sprawiają, że środowisko życia jest o wiele przyjemniejsze. Torenmolen sąsiaduje z centrum handlowym Kopermolen, w którym znajdują się dwa duże supermarkety. Znajdziecie tu również ponad 40 sklepów krajowych, regionalnych i lokalnych. Jest tam również cotygodniowy targ!

W Merenwijk znajdują się osiedla wolne od samochodów, wiele uliczek i placów zabaw: okolica przyjazna dzieciom.
Chcesz wyjść na chwilę na zewnątrz? Południową część Merenwijk zamyka strefa zieleni obejmująca ogródki działkowe i duży park sportowy. Duży park sąsiedzki oddalony jest o 4 minuty spacerem. Tutaj można odbyć energiczny spacer. Centrum miasta Leiden i dworzec główny oddalone są o 10 minut jazdy rowerem.

Szczegóły

Torenmolen to kompleks architektoniczny składający się z 16 pięter, na których znajduje się 77 domów zróżnicowanych pod względem typu i wielkości. Należą do nich kamienice i mieszkania z 1, 2 lub 3 sypialniami. Wszystkie mieszkania są przestronne i posiadają dużą kuchnię oraz luksusową łazienkę z wanną, osobną toaletę i duży balkon. Im wyżej mieszkasz, tym bardziej rozległy jest Twój widok!

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska znajdująca się na 1, 2 lub 3 piętrze. Domy wyposażone są w ogrzewanie miejskie. W kuchniach znajduje się punkt podłączenia do kuchni elektrycznej. Kilka domów zostało odnowionych i wyposażonych w nową luksusową kuchnię, łazienkę i toaletę. Kompleks dysponuje prywatnym parkingiem. Miejsce parkingowe jest wliczone w cenę wynajmu.

Dostępność

Torenmolen jest centralnie położony pomiędzy krajowymi autostradami A4 i A44, co czyni go idealnym miejscem dla osób dojeżdżających do pracy w Hadze, Amsterdamie lub Rotterdamie. Masz też dobre połączenia komunikacją miejską. Kilka linii autobusowych przejeżdża obok Kopermolen, łącząc Cię bezpośrednio z głównym dworcem kolejowym w Lejdzie co 15 minut.

 

Okolica przyjazna dzieciom w pobliżu parku
Nowoczesne życie łącznie z tarasem
Prywatny garaż i przechowywanie

Cechy

Powierzchnia 77 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna tak
Wynajem 1 295 euro p.m.
Koszty usług oznaczania 70 euro p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking prywatny parking
Zwierzęta domowe dozwolone tak

Plany pięter

Torenmolen / Rosmolen, 2317 NW / 2317 PL, Merenwijk, Leiden, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym partnerem Jacobusem Recourt Makelaars pod numerem telefonu 070-3646801 lub wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070-3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl