Mieszkanie z dwiema sypialniami Huidevettersstraat

Antwerpia, Belgia

Opis

Przestronne mieszkanie w sercu Antwerpii wśród przytulnych uliczek handlowych, różnorodnych teatrów i budynków o pięknych fasadach? Lokal handlowy i trzy luksusowe mieszkania przy Huidevettersstraat w Antwerpii są otoczone przez ekskluzywne sklepy, hip marki, wykwintne restauracje, wybitne firmy cateringowe i kilka teatrów.

Lokalizacja

Huidvetterstraat znajduje się w samym centrum Antwerpii i często zaliczana jest do przyjemnej dzielnicy handlowej “De Wilde Zee”. Tutaj przytulne, niewielkie sklepiki oferują szeroki i różnorodny asortyment mody i wykwintnych przysmaków. Ze względu na swoje położenie, Huidevettersstraat sąsiaduje również bezpośrednio z dzielnicą teatralną Antwerpii: terytorium pracy wielu reżyserów, aktorów, muzyków i tancerzy. Dzielnica Teatralna znana jest również z nastrojowych brązowych pubów, sklepów z modą, wyposażeniem wnętrz i antykami, Muzeum Maagdenhuis i Muzeum Mayer Van den Bergh.

Szczegóły

W witrynie na parterze mieści się Fratelli Rossetti. Charakterystyczne mieszkania z dużą ilością wpadającego światła dziennego znajdują się na 1 do 3 piętrze. Zachowany został styl i wiele autentycznych detali. Mieszkania charakteryzują się wysokimi sufitami i posiadają wysokiej jakości wykończenia

Luksusowe mieszkania z wysokiej jakości wykończeniem
Doskonała lokalizacja do dzielnicy teatralnej
Piękne mieszkanie jasny

Cechy

Powierzchnia 63 m²
Pokoje 2
Sypialnie 1
Przestrzeń zewnętrzna balkon
Wynajem 800 euro p.m.
Koszty usług oznaczania 80 euro p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking płatny parking
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Huidevettersstraat 49, 2000, De Wilde Zee, Antwerpen, België

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.