Penthouse Toren van Oud

Haga, Holandia

Piękny, zupełnie nowy i w pełni umeblowany penthouse z jedną sypialnią położony na 19 i 20 piętrze Toren van Oud (pierwszego wieżowca w Hadze). Położony w przytulnej dzielnicy Statenkwartier tuż obok Europolu, Eurojustu, World Forum i OPCW. W odległości spaceru znajduje się ulica handlowa Frederik Hendriklaan.

Klasyfikacja

Wejście do centralnego holu z recepcją przez strzeżony parking lub przez wspólny ogród frontowy. Obsługiwana recepcja z kącikiem kawowym i dostępem do windy i klatki schodowej do wszystkich mieszkań.

Winda na 19 piętro. Płaskie wejście. Stylowa, nowoczesna i w pełni wyposażona kuchnia (również pralka/suszarka). Przez kuchnię jest dostęp do przestronnego i otwartego salonu, który jest wyposażony w wysokiej jakości meble. Wiele okien wpuszcza mnóstwo światła. Toaleta dla gości dostępna tuż przy wewnętrznej klatce schodowej na piętro mieszkania.

Sypialnia wyposażona jest w wygodne łóżko małżeńskie i telewizor z płaskim ekranem, a także luksusową łazienkę z drugą toaletą. Przestrzeń zewnętrzna jest dostępna również przez sypialnię.

O kompleksie

Toren van Oud oferuje 38 zupełnie nowych, bardzo luksusowych i w pełni umeblowanych mieszkań rozmieszczonych na 20 piętrach. Ta ikoniczna wieża ma wysokość 65 metrów i oferuje zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki w kierunku Morza Północnego, przez Scheveningse Bosjes i na centrum Hagi. Na ostatnim piętrze znajdują się dwa bardzo luksusowe penthousy. Do dyspozycji Gości jest bezpieczny parking oraz kryta przechowalnia rowerów.

Mieszkanie w Tower oznacza życie w luksusie. Wyposażone w każdy możliwy do wyobrażenia komfort, mieszkania mają wysoki poziom wykończenia i piękne meble. Na terenie kompleksu znajduje się recepcja z personelem. Obsługa lokaja (za pośrednictwem aplikacji) jest opcjonalna.

Szczegóły

  • Maksymalny okres wynajmu 6 miesięcy
  • Stała miesięczna opłata za media i internet/TV w wysokości 250 euro.
  • Możliwy prywatny parking
  • Dostępne również dla 1 – 5 miesięcy, zapytaj nasz personel o ceny
  • Dostępna klimatyzacja
  • Możliwość korzystania z usług hotelowych (zmiana pościeli i sprzątanie)
  • Obowiązkowe czyszczenie końcowe

Dostępność

Istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne w kierunku plaży i przytulnego centrum miasta. Łatwo dostępne są arterie w kierunku Rotterdamu i Amsterdamu (lotnisko Schiphol).

 

Penthouse na 19 i 20 piętrze
Dogodna lokalizacja znakomity widok
Wysoki poziom wykończenia w pełni umeblowany

Cechy

Powierzchnia 75 m²
Pokoje 2
Sypialnie 1
Wynajem Od 2.000 euro p.m.
Koszty usług oznaczania 250 euro p.m.

Plany pięter

Catsheuvel, 2517 JZ, Den Haag, Nederland

Więcej informacji na temat czynszów i okresu najmu można uzyskać w Verra Estate Agents.