Płaskie Zalmhaven Mid Rise II

Rotterdam, Holandia

Opis

Luksus i komfort, wśród zielonych parków, historii, kultury i centrum Rotterdamu w odległości spaceru – tak wygląda mieszkanie w Zalmhaventoren. W wieży Mid Rise II oferujemy dziesięć mieszkań 2- i 4-pokojowych. Oba typy posiadają balkon, z którego roztaczają się fantastyczne widoki na Nieuwe Maas i stronę miejską Rotterdamu.

Szczegóły

Luksus i komfort łączą się w naszych mieszkaniach. Mieszkania 2-pokojowe mają 87 m², 4-pokojowe 107 m². W mieszkaniach znajduje się luksusowa kuchnia i łazienka wyposażona we wszystkie udogodnienia. Wszystkie domy wykończone są podłogą z PCV w jodełkę. Mieszkania 4-pokojowe mają dostęp do stałego miejsca parkingowego.

Lokalizacja

Zalmhaventoren znajduje się w Scheepvaartkwartier, pomiędzy Museumpark a Erasmus Bridge. Centrum Rotterdamu znajduje się w odległości spaceru, a arterie komunikacyjne i transport publiczny są tuż za rogiem. Doskonała lokalizacja dla każdego, kto szuka spokoju, a jednocześnie aktywności. Wszystko łączy się w Scheepvaartkwartier.

Luksus i komfort w kultowym budynku
Tower Mid-Rise II znakomity widok
Centrum i park w odległości spaceru

Cechy

Powierzchnia 87 m² / 107 m²
Pokoje 2 / 4
Sypialnie 1 / 3
Wynajem od 1650 € p.m. (2 pokoje) / od 2250 € (4 pokoje)
Koszty usług 100 euro p.m.
Parking prywatny parking (za 4 tys. zł)
Gedempte Zalmhaven 109, 3011 BT, Rotterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań prosimy o kontakt z Verrą Makelaars. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.