Mieszkania Porters

Amsterdam, Holandia

Opis

Ciesz się życiem miasta i zrelaksuj się w słonecznym ogrodzie niezwykłej koncepcji mieszkaniowej: to właśnie Porters. Zupełnie nowy kompleks z 25 mieszkaniami w Amsterdamie Północnym, położony w surowej i kreatywnej dzielnicy Buiksloterham. Jest on wyjątkowy, ponieważ koncepcja ta polega na wspólnym zamieszkiwaniu: wspólna przestrzeń na parterze i wspólny ogród, dając mieszkańcom przestrzeń do wzajemnej konwergencji, aktywności i słonecznych spotkań.

Szczegóły

Mieszkania 2- i 3-pokojowe w Porterze mają powierzchnie mieszkalne od 45 do 78 m kw. i są oddawane do użytku z wysokiej jakości wykończeniem, osłonami okiennymi i oświetleniem. Po zakończeniu budowy domy są więc gotowe do natychmiastowego zamieszkania! Ściany, sufity i podłogi są starannie wykończone, na podłodze wybrano wysokiej jakości i gustowną podłogę PCV, która wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe. Kuchnia Siematic wyposażona jest we wszystkie luksusy i urządzenia. W łazience i sanitariatach zastosowano elegancką glazurę i piękne materiały. Dzięki wysokości sufitu od 2,75 do 3,30 metra mieszkania sprawiają wrażenie wyjątkowo otwartych i przestronnych.

 

Większość mieszkań posiada prywatną przestrzeń zewnętrzną w postaci tarasu/balkonu lub ogródka. Mieszkania bez prywatnej przestrzeni zewnętrznej mogą oczywiście korzystać ze wspólnego ogrodu.

 

Na ostatnim piętrze znajdują się cztery kolejne piękne penthousy, z których dwa posiadają przydomowy taras na dachu. Imponujące widoki na okolicę w cenie!

 

Porters to zrównoważony i bezgazowy budynek mieszkalny: wszystkie domy są podłączone do energooszczędnego ogrzewania miejskiego i bardzo dobrze izolowane. Na dachu Porterów znajdują się panele słoneczne na potrzeby obiektów ogólnych, a dodatkowo mieszkania na ostatnich piętrach są podłączone do kilku paneli słonecznych, dzięki czemu mieszkania te są neutralne elektrycznie.

Na sąsiednim parkingu oferowane jest do wynajęcia 18 miejsc parkingowych. Najemcom nie przysługują zezwolenia na parkowanie na ulicy. Dla rowerów dostępny jest obszerny parking na parterze budynku mieszkalnego.

Lokalizacja

Te miejskie mieszkania można znaleźć w kreatywnym obszarze Buiksloterham w Amsterdamie Północnym, tuż poza zgiełkiem centrum Amsterdamu, Porters znajduje się na Distelweg. Ogród znajduje się na wolnym od samochodów terenie wewnętrznym z kameralnymi placami i jest otoczony wodą. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu jest wiele do zrobienia. Jest to rozwijająca się okolica, w której są już wszystkie udogodnienia. W niewielkim promieniu wokół kompleksu znajdują się obiekty sportowe i rekreacyjne, supermarket i gastronomia.

Dostępność

Jego położenie w stosunku do centrum Amsterdamu jest idealne – do centrum można dotrzeć samochodem w ciągu 15 minut przez tunel IJtunnel. Rowerem jest jeszcze szybciej. 500 metrów od budynku mieszkalnego znajduje się prom, który w ciągu 10 minut dociera do stacji Amsterdam Centraal.

Nowoczesne życie w 10 minut od centrum
Wspólne salon i ogród
Kolorowe otoczenie restauracje i obiekty

Cechy

Powierzchnia od 45 m² do 78 m²
Wynajem od 1340 do 1995 euro p.m.
Koszty usług zaliczka € 75 pm
Pokoje 2-3
Sypialnie 1-2
Przestrzeń zewnętrzna od 2 do 51 m²
Parking 150 € + 25 € service charge p.m.
Distelweg 409, 1031 HD, Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? Subskrybować? W takim razie zajrzyj na stronę Portowców: www.porters-amsterdam.nl. Lub skontaktuj się z brokerem, Jacobus Recourt korzystając z poniższych danych.