Studio Hubertustoren

Haga, Holandia

Luksus, przestrzeń i spokój dla miłośnika przyrody, który nie chce opuszczać miasta. To jest mieszkanie w wieży Hubertusa w Hadze!

Lokalizacja

Ta luksusowa wieża mieszkalna znajduje się w dostojnej dzielnicy Benoordenhout, gdzie można znaleźć spokój dzięki szerokiemu dostępowi do natury. Mieszkasz w pobliżu parku Duinbos, lasu haskiego, Scheveningse Bosjes i oczywiście plaży Scheveningen. W odległości spaceru od hotelu znajduje się dzielnica handlowa Van Hoytemastraat z około 60 specjalistycznymi sklepami. Fan sportu? Godne uwagi są liczne obiekty sportowe w tej okolicy: tenis, golf, hokej, piłka nożna, fitness, krykiet i rugby są wśród nich.

Szczegóły

Kompleks składa się z 13 pięter luksusowych domów od mieszkań 2- do 4-pokojowych. Oczywiście w całym budynku znajduje się system wind i bezpłatne Wi-Fi. Kilka mieszkań posiada zadaszony balkon, taras i/lub prywatną piwnicę. Wszystkie mieszkania posiadają szlachetny parkiet lub podłogi laminowane oraz luksusową kuchnię. Do wynajęcia dostępnych jest kilka mieszkań umeblowanych. Masz swój własny prywatny parking w piwnicy kompleksu.

Bezpieczne życie

Nie tylko ładne mieszkanie i piękna okolica sprawiają, że żyje się przyjemnie. Równie ważne jest bezpieczne życie. Ten kompleks mieszkalny ma zamknięte wejście z gankiem dostępnym przez domofon. Dostęp do parkingu i straganów w piwnicy jest oczywiście również zamknięty.

Dostępność

Do wieży Hubertusa można łatwo dotrzeć. Jest blisko N44 z dostępem do autostrad krajowych A12 i A4. W odległości krótkiego spaceru można znaleźć kilka połączeń autobusowych.

Płaskie studio w okręgu Benoordenhout
Luksusowo urządzony łącznie z balkonem
Cisza i spokój dla miłośników przyrody

Cechy

Powierzchnia 40 m²
Pokoje 2
Sypialnie 1
Przestrzeń zewnętrzna Tak
Wynajem 900 euro p.m.
Koszty usług oznaczania 120 euro p.m.
Wykończenie umeblowane
Parking prywatny parking
Zwierzęta domowe dozwolone tak

Plany pięter

Van Hogenhoucklaan, 2596 TC, Benoordenhout, Den Haag, Nederland

Kompleks ten jest zarządzany przez naszego partnera MVGM. Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań proszę dzwonić pod numer telefonu 010-2294700 lub wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Można też skontaktować się z Jacobusem Recourt Makelaarsem (Haga).

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070-3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl