Trio

Kraków, Polska

Trio Kraków to zespół trzech nowocześnie zaprojektowanych budynków mieszkalnych w samym sercu Krakowa. Kompleks jest stosunkowo nowy; został oddany do użytku w grudniu 2019 roku. Podobnie jak w przypadku innych kompleksów, Van der Vorm wniesie i utrzyma wysoki poziom usług i doświadczeń życiowych dla najemców w Trio Kraków. Widzimy możliwości szczególnie w pięknym i zielonym obszarze wewnętrznym. Są szkice siłowni zewnętrznej i ogrodu przedszkolnego z pięknymi szklarniami: dzięki nim zachęcimy mieszkańców do spotkań.

Szczegóły

W kompleksie znajduje się 139 domów studenckich i 152 mieszkania, w większości umeblowane. Pod kompleksem znajduje się garaż na 155 pojazdów. W ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 26 do 100 m2, wszystkie z prywatnymi balkonami lub tarasami.

Pokoje/studia studenckie są urządzone w rozmiarach od 14 do 23 m2 i posiadają aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę. Istnieje kilka wariantów (student, student 1+1, studio comfort). Pokoje studenckie mają duży wspólny ogród i inne wspólne obszary.

Lokalizacja

Trio ma fajną lokalizację. Do starego miasta można dotrzeć pieszo (10 minut), podobnie jak do głównego dworca kolejowego (5 minut) i uniwersytetu.

Nowoczesne życie Centrala w Krakowie
Mieszkania z balkonem lub tarasem
Fitness na świeżym powietrzu w ogrodzie komunalnym

Cechy

Powierzchnia 14-100 m2
Pokoje 1-4
Sypialnie 1-3
Przestrzeń zewnętrzna Tak, balkon lub taras
Wynajem pokoje studenckie od 1700 zł, mieszkania od 2000 zł
Wykończenie tapicerowane

Plany pięter

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? Następnie należy odwiedzić stronę internetową projektu: www.triokrakow.pl. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.