Trzypokojowe mieszkanie d’Augustijn Warmoesstraat

Amsterdam, Holandia

Mieszkanie w samym centrum Amsterdamu w luksusowym mieszkaniu z prywatną przestrzenią na zewnątrz i obłędnym ogrodem na zewnątrz? Bardziej centralne mieszkanie w sercu Amsterdamu niż w nowym projekcie d’Augustijn jest prawie niemożliwe! Przestronne mieszkanie przy jednej z najstarszych ulic w Amsterdamie, czyli wynajem w kompleksie d’Augustijn.

 

Lokalizacja

Kompleks apartamentów d’Augustijn to miejskie życie w doskonałej lokalizacji, w samym sercu tętniącego życiem Amsterdamu. Plac Dam znajduje się za rogiem, Kalverstraat i Dworzec Centralny w odległości spaceru. W najbliższej okolicy jest co robić; sklepy, restauracje, lunchownie, kawiarnie, bary i kluby sprawiają, że okolica jest niezwykle żywa. Mieszkania znajdują się nad supermarketem Dirk van den Broek.

 

Szczegóły

Kompleks składa się z 3 różnych nowoczesnych kamienic, w których znajduje się 15 mieszkań na wynajem z 1, 2 lub 3 sypialniami. Nie potrzeba zbędnej przestrzeni? Posiadamy mieszkania już od 41 m². Potrzebujesz dużej przestrzeni? W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni do 115 m kw. Mieszkania posiadają wszystko, czego można oczekiwać od luksusowego mieszkania w nowym budownictwie: bardzo wysoki poziom wykończenia, kuchnię z wbudowanym sprzętem AGD, w tym Quooker oraz luksusowo wyposażoną łazienkę. W mieszkaniu znajduje się również położony parkiet. Mieszkania posiadają prywatną przestrzeń zewnętrzną w postaci balkonu, tarasu na dachu lub niewielkiego terenu zewnętrznego. Jest nawet wspólny ogródek na dziedzińcu na przytulnego grilla!

 

Dostępność

Kompleks apartamentów d’Augustijn jest bardzo dobrze obsługiwany przez transport publiczny: autobus, tramwaj, metro i pociąg zapewniają bezpośrednie połączenia. Do autostrady A10 można szybko dojechać kilkoma arteriami (S100/S116).

Piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
Własna przestrzeń zewnętrzna i ogródek na dziedzińcu
Luksusowe wykończenie nowoczesna przyjemność życia

Cechy

Powierzchnia 67 m² do 105 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna Tak
Wynajem 1.625 euro do 2.750 euro p.m.
Sklep 1e
Koszty usług oznaczania 95 euro p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking płatny parking
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Warmoesstraat, Leidekkersteeg, Sint Janstraat, 1012, Centrum, Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań prosimy o kontakt z naszym partnerem Jacobusem Recourt Makelaarsem. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070-3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl