Trzypokojowe mieszkanie De Gaard

Utrecht, Holandia

Lokalizacja

Te bardzo zadbane domy przy Valetonlaan znajdują się w popularnej dzielnicy Tuindorp. Nieruchomości są bardzo dogodnie położone, w bliskiej odległości od szkół, centrum handlowego De Gaard, komunikacji miejskiej i wschodnich arterii. Tuindorp to dzielnica przyjazna dzieciom, w której znajduje się kilka szkół, ośrodków opieki nad dziećmi i placów zabaw. Do 2020 roku trwała przebudowa terenu wokół De Gaard. Wiele sklepów, restauracji, udogodnień i przestrzeni publicznych zostało dodanych do De Gaard. Dzięki tej metamorfozie zamieszkasz w nowoczesnej, całkowicie odnowionej przestrzeni!

Szczegóły

To 3-pokojowe mieszkanie znajduje się nad centrum handlowym de Gaard, gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie codzienne artykuły spożywcze. Obszar Tuindorp jest idealny dla osób rozpoczynających działalność na rynku mieszkaniowym.

Klasyfikacja

Parter: Centralny hol z dzwonkami do drzwi i skrzynkami na listy. Tutaj znajdziesz dostęp do windy, klatki schodowej i magazynów.

Piętro: Przedpokój otwiera się na prawie wszystkie pomieszczenia w domu: kuchnię, salon, obie sypialnie i łazienkę z prysznicem. Układ mieszkania przedstawia się następująco. Na początku znajduje się pomieszczenie z prysznicem. Wyposażony jest w kabinę prysznicową i umywalkę, a także w przyłącza do pralki i bojlera. Do pomieszczenia z prysznicem przylega mała sypialnia (8 m²). Następnie przechodzisz obok toalety w kierunku największej sypialni (11 m²). Do pokoju dziennego (ponad 34 m²) przylega balkon.

 

W piwnicy masz do dyspozycji prywatną przechowalnię (rowerów). Parking jest dostępny w bezpośrednim sąsiedztwie, jednak obecnie w okolicy centrum handlowego De Gaard obowiązuje strefa płatnego parkowania. W pobliżu można jeszcze zaparkować samochód za darmo.

 

* Mieszkaniec powinien zapewnić sobie własny bojler. Można go wynająć na przykład za pośrednictwem Eneco. Nie jest to wliczone w cenę wynajmu.
Przy przejściu na wynajem pobierana będzie jednomiesięczna opłata za WBS.

Nowoczesne mieszkanie w ukochanym Tuindorp
Okolica przyjazna dzieciom idealny dla początkujących
Własne pomieszczenie magazynowe dla rowerów

Cechy

Powierzchnia 75 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna tak
Wynajem 1295 € p.m.
Koszty usług oznaczania 75 euro p.m.
Parking tak
Zwierzęta domowe dozwolone tak

Plany pięter

Obbinklaan / Valetonlaan, 3571 NJ / 3571 NA, Tuindorp, Utrecht, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z Verrą Makelaars, lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.