Trzypokojowe mieszkanie Tweede Hugo de Grootstraat

Amsterdam, Holandia

Miejskie życie w doskonałej lokalizacji Amsterdamu w atrakcyjnym mieszkaniu? W takim razie mamy dom, którego szukasz.

Lokalizacja

Kompleks przy Tweede Hugo de Grootstraat może pochwalić się dwoma głównymi usp: ma piękne mieszkania i jest położony w doskonałej lokalizacji. Tweede Hugo de Grootstraat to tętniąca życiem ulica ze wszystkimi udogodnieniami, które sprawiają, że życie jest wygodne. Supermarket (Dirk), różne sklepy, restauracje i częste połączenia z transportem publicznym (tramwaj i autobus) są na wyciągnięcie ręki. Kompleks apartamentów znajduje się w odległości spaceru od przytulnej dzielnicy Jordaan i centrum miasta.

Szczegóły

W budynku tym znajduje się 40 mieszkań, z czego 26 mieszkań to istniejące budownictwo, a 14 mieszkań nowo oddanych w 2013 roku. Na dachu znajduje się szata roślinna z rozchodnika. Mieszkania mają wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego domu: zbudowane dla wysokiego komfortu, dużo przestrzeni i luksusowe wykończenia z designerskimi produktami. Przykładowo, łazienka i toaleta wykończone są sprzętem Villeroy and Boch, a kuchnia wyposażona jest w sprzęt do zabudowy firmy Atag. Na terenie obiektu znajduje się zamknięty parking. Miejsce parkingowe może być wynajęte w połączeniu z mieszkaniem.

Bezpieczne życie

Bezpieczeństwo jest ważnym elementem przyjemności życia. Chcemy, abyś czuł się w naszym kompleksie komfortowo i wygodnie mieszkając. Hole wejściowe tych rezydencji są więc wyposażone w dostęp do ganku z domofonem. Wszystkie mieszkania posiadają własną zamkniętą komórkę lokatorską. Zamknięty jest również parking.

Dostępność

Kompleks apartamentów jest bezpośrednio dostępny z obwodnicy A10 poprzez trasę miejską S105. Istnieje wiele połączeń komunikacji miejskiej, zarówno autobusowych jak i tramwajowych.

Życie w mieście w doskonałej lokalizacji
Dużo światła luksusowe wykończenie
Zamknięty parking z własną przestrzenią

Cechy

Powierzchnia 86 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Wynajem 1.800 - 1.900 euro p.m.
Koszty usług oznaczania 70 euro p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking prywatny parking
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Tweede Hugo de Grootstraat, 1052 LB, Frederik Hendrikbuurt , Amsterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym partnerem Jacobusem Recourt Makelaars pod numerem telefonu 070-3646801 lub wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070-3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl