Trzypokojowe mieszkanie Groenehof

Utrecht, Holandia

Unikalne i nowoczesne mieszkanie w środku starego miasta w Utrechcie? To jest mieszkanie w kompleksie mieszkalnym Groenehof, znajdującym się na Groenestraat.

Lokalizacja

Położony w popularnej Dzielnicy Muzeów, starym centrum Utrechtu, Groenehof jest wyjątkową lokalizacją. W otoczeniu charakterystycznych budynków, kilku muzeów, licznych restauracji, sklepów i Parku Lepelenburg, mieszkasz tam, gdzie żyje.

Szczegóły

Co się dzieje w Groenehof? Groenehof to oszałamiający projekt wewnątrz miasta, tworzący małą oazę mieszkalną w środku centrum. Wygląd i atmosfera Groenehof są industrialne i naturalne, łącząc nowoczesne materiały i dużo drewna. Kompleks składa się z parterowych domów z ogrodem oraz kilku, piętrowych mieszkań. Groenehof ma własny dziedziniec ze wspólnym ogrodem, więc każdy dom ma cichą stronę.

Są mieszkania 2 lub 3 pokojowe z różnymi typami kuchni. Każdy dom jest sprawnie rozplanowany i posiada wysoki poziom wykończenia przy użyciu wysokiej jakości materiałów. We wszystkich znajduje się luksusowa łazienka z wanną, oddzielna toaleta i kryte miejsce do przechowywania. Pod kompleksem znajduje się prywatny parking.

Dostępność

Istnieją dobre połączenia dla dojazdów do pracy. Za rogiem znajduje się przystanek autobusowy, a stacja kolejowa Maliebaan jest w odległości spaceru.

 

Nowoczesna oaza mieszkalna w centrum Utrechtu
Wysokiej jakości wykończenie prywatny parking
Luksusowa łazienka wspólny ogród

Cechy

Powierzchnia 71 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna tak
Wynajem 1425 € p.m.
Koszty usług oznaczania 63 p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking 155 euro p.m.
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Groenestraat 6-90, 3512 PV, Museumkwartier, Utrecht, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań, skontaktuj się z Jacobus Recourt Makelaars lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Agenci nieruchomości Jacobus Recourt 070 - 3646801 info@recourt.nl www.recourt.nl