Trzypokojowe mieszkanie Huidevettersstraat

Antwerpia, Belgia

Opis

Przestronne mieszkanie w sercu Antwerpii, wśród przytulnych małych uliczek handlowych, różnorodnych teatrów i budynków o pięknych fasadach? Lokal handlowy i trzy luksusowe mieszkania przy Huidevettersstraat w Antwerpii są otoczone przez ekskluzywne sklepy, hip marki, wykwintne restauracje, wybitne firmy cateringowe i kilka teatrów.

Lokalizacja

Huidvetterstraat znajduje się w samym centrum Antwerpii i często zaliczana jest do przyjemnej dzielnicy handlowej “De Wilde Zee”. Tutaj przytulne, niewielkie sklepiki oferują szeroki i różnorodny asortyment mody i wykwintnych przysmaków. Ze względu na swoje położenie, Huidevetterstraat sąsiaduje również bezpośrednio z dzielnicą teatralną Antwerpii: terytorium pracy wielu reżyserów, aktorów, muzyków i tancerzy. Dzielnica Teatralna znana jest również z nastrojowych brązowych pubów, sklepów z modą, wyposażeniem wnętrz i antykami, Muzeum Maagdenhuis i Muzeum Mayer Van den Bergh.

Szczegóły

W witrynie na parterze mieści się Fratelli Rossetti. Charakterystyczne mieszkania z dużą ilością wpadającego światła dziennego znajdują się na 1 do 3 piętrze. Zachowany został styl i wiele autentycznych detali. Mieszkania charakteryzują się wysokimi sufitami i posiadają wysokiej jakości wykończenia.

Charakterystyczny płaski w centrum Antwerpii
Wysokie sufity naturalne światło
Wybitne restauracje w bezpośrednim sąsiedztwie

Cechy

Powierzchnia 136 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna balkon
Wynajem 1 680 euro p.m.
Status lista oczekujących
Sklep 2e
Koszty usług oznaczania na żądanie
Wykończenie tapicerowane
Parking płatny parking
Huidevettersstraat 49, 2000, De Wilde Zee, Antwerpen, België

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.