Trzypokojowe mieszkanie, Parc Fontaine

Eindhoven, Holandia

Opis

Mieszkanie w Parc Fontaine oznacza powrót do zielonego serca Eindhoven. Tuż przy liściastym parku Stadswandelpark, na Le Sage ten Broeklaan powstaną trzy wieże mieszkalne z luksusowymi mieszkaniami i penthouse’ami.

 

Lokalizacja

Uderzające białe budynki znajdują się na wolnym od samochodów bulwarze rowerowym i spacerowym, co pozwala na przejście prosto do parku Stadswandelpark. Park jest przedłużony do tyłu Parc Fontaine, że tak powiem, poprzez ekskluzywnie zaprojektowany tylny ogród. Dzięki temu budynki faktycznie stają się częścią parku i wychodzą na zieleń.

Szczegóły

39 luksusowych mieszkań w Parc Fontaine ma powierzchnię od około 82 m² do 129 m² i znajduje się w budynkach Betula i Tilia. Budynek i balkony są tak usytuowane, że można maksymalnie wykorzystać słońce i piękny widok na Stadswandelpark. Wszystkie mieszkania posiadają słoneczny, wychodzący na południe lub południowy zachód taras lub balkon. Piękne położenie budynków zapewnia również optymalną prywatność. Pod budynkiem znajduje się przestronny garaż z dużą ilością miejsc parkingowych dla Twojego samochodu, a także prywatna komórka lokatorska dla każdego mieszkania. Dach garażu zostanie zagospodarowany pod architekturę i będzie pełnił rolę prywatnego ogrodu dla trzech wież mieszkalnych. Prywatny ogród został zaprojektowany przez ogrodnika z Nuenen, Fonsa Lindersa, dzięki czemu pięknie zagospodarowany ogród integruje się niejako z parkiem miejskim.

 

Z przodu wieże mieszkalne będą lekko wyniesione z poziomu ulicy. Usytuowanie mieszkań na parterze około 70 cm nad poziomem gruntu stwarza dodatkową prywatność i bezpieczeństwo. Wraz z naturalnym wydzieleniem bulwaru rowerowo-pieszego oraz ogrodzeniem z roślinnością na prywatnym ogrodzie, tworzy to przyjemne i bezpieczne środowisko życia.

 

Związek z parkiem znajduje również odzwierciedlenie w nazewnictwie projektu i trzech budynków. Frans Fontaine był w latach 1953-1983 kierownikiem działu parków w gminie Eindhoven i tym samym był odpowiedzialny za Stadswandelpark. Trzy płaskie wieże noszą nazwy Betula, Tilia i Robinia: łacińskie nazwy drzew, które widzimy z powrotem w parku, czyli brzozy, lipy i akacji.

 

W budynku Betula i Tilia znajdzie się łącznie 39 mieszkań na wynajem w przedziale cenowym od 1 700 euro miesięcznie do 2 905 euro miesięcznie.

Przestronny salon przy parku
Słoneczny balkon ładny widok
Luksusowe wykończenie przyjemne środowisko życia

Cechy

Powierzchnia 96 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna 14 m²
Wynajem 1830 € p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking tak
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Le Sage ten Broeklaan, 5615 CP, Eindhoven, Nederland

Więcej informacji na temat tego wspaniałego projektu można znaleźć na stronie http://parcfontaine.nl.