Trzypokojowe mieszkanie, Parc Fontaine

Eindhoven, Holandia

Opis

Mieszkanie w Parc Fontaine oznacza powrót do zielonego serca Eindhoven. Tuż przy liściastym parku Stadswandelpark, na Le Sage ten Broeklaan powstaną trzy wieże mieszkalne z luksusowymi mieszkaniami i penthouse’ami.

 

Lokalizacja

Uderzające białe budynki znajdują się na wolnym od samochodów bulwarze rowerowym i spacerowym, co pozwala na przejście prosto do parku Stadswandelpark. Park jest przedłużony do tyłu Parc Fontaine, że tak powiem, poprzez ekskluzywnie zaprojektowany tylny ogród. Dzięki temu budynki faktycznie stają się częścią parku i wychodzą na zieleń.

Szczegóły

39 luksusowych mieszkań w Parc Fontaine ma powierzchnię od około 82 m² do 129 m² i znajduje się w budynkach Betula i Tilia. Budynek i balkony są tak usytuowane, że można maksymalnie wykorzystać słońce i piękny widok na Stadswandelpark. Wszystkie mieszkania posiadają słoneczny, wychodzący na południe lub południowy zachód taras lub balkon. Piękne położenie budynków zapewnia również optymalną prywatność. Pod budynkiem znajduje się przestronny garaż z dużą ilością miejsc parkingowych dla Twojego samochodu, a także prywatna komórka lokatorska dla każdego mieszkania. Dach garażu zostanie zagospodarowany pod architekturę i będzie pełnił rolę prywatnego ogrodu dla trzech wież mieszkalnych. Prywatny ogród został zaprojektowany przez ogrodnika z Nuenen, Fonsa Lindersa, dzięki czemu pięknie zagospodarowany ogród integruje się niejako z parkiem miejskim.

 

Z przodu wieże mieszkalne będą lekko wyniesione z poziomu ulicy. Usytuowanie mieszkań na parterze około 70 cm nad poziomem gruntu stwarza dodatkową prywatność i bezpieczeństwo. Wraz z naturalnym wydzieleniem bulwaru rowerowo-pieszego oraz ogrodzeniem z roślinnością na prywatnym ogrodzie, tworzy to przyjemne i bezpieczne środowisko życia.

 

Związek z parkiem znajduje również odzwierciedlenie w nazewnictwie projektu i trzech budynków. Frans Fontaine był w latach 1953-1983 kierownikiem działu parków w gminie Eindhoven i tym samym był odpowiedzialny za Stadswandelpark. Trzy płaskie wieże noszą nazwy Betula, Tilia i Robinia: łacińskie nazwy drzew, które widzimy z powrotem w parku, czyli brzozy, lipy i akacji.

 

W budynku Betula i Tilia znajdzie się łącznie 39 mieszkań na wynajem w przedziale cenowym od 1 700 euro miesięcznie do 2 905 euro miesięcznie.

Piękne mieszkanie przy parku
Przestrzeń i duży balkon
Luksusowe wykończenia bezpieczne środowisko życia

Cechy

Powierzchnia 102 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Przestrzeń zewnętrzna 14 m²
Wynajem 1 970 euro p.m.
Wykończenie tapicerowane
Parking tak
Zwierzęta domowe dozwolone tak
Le Sage ten Broeklaan, 5615 CP, Eindhoven, Nederland

Więcej informacji na temat tego wspaniałego projektu można znaleźć na stronie http://parcfontaine.nl.