Trzypokojowe mieszkanie Schielandtoren (umeblowane)

Rotterdam, Holandia

Panoramiczne widoki pierwszej klasy każdego dnia? Mieszkasz tam, gdzie to się dzieje? Życie w stylu? Można w tych wymarzonych mieszkaniach w 106-metrowym Schielandtoren.

Lokalizacja

Schielandtoren znajduje się przy Bulgersteyn, bocznej ulicy Coolsingel. To jest serce Rotterdamu. Koopgoot to piwnica, kawa na wynos obok, zakupy w Markthal, liczne lunchownie i restauracje w pobliżu, przytulne drinki z pracy i liczne obiekty sportowe w okolicy. Kiedy mieszka się w Schielandtoren, taka jest rzeczywistość!

Szczegóły

Schielandtoren ma 106 metrów wysokości i posiada 32 piętra mieszkalne. Budynek został zaprojektowany przez znanego architekta Pi de Bruijn z myślą, że każde mieszkanie powinno mieć fantastyczny widok. Tak więc tym właśnie szczyci się każde mieszkanie: pierwszorzędnym widokiem na panoramę Rotterdamu. Znajduje się tu 109 olśniewających mieszkań w różnych typach mieszkaniowych. Każde mieszkanie ma efektywny układ z 2 lub 3 sypialniami.

Charakterystyczny dla wszystkich mieszkań jest wysoki poziom wykończenia: mieszkanie w dobrym stylu. Odzwierciedla to kuchnia z obecnymi urządzeniami, luksusowa łazienka z wanną i oddzielną kabiną prysznicową oraz obróbka wysokiej jakości materiałów. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na sąsiednim parkingu.

Umeblowany wynajem

Rotterdam stał się obecnie miastem o międzynarodowym powabie, w którym przyjemnie jest przebywać. W mieście coraz częściej swoje siedziby mają międzynarodowe firmy. Dla pracowników tych firm oferujemy luksusowe, w pełni umeblowane mieszkania, aby przejście i pobyt w Rotterdamie były jak najbardziej przyjemne.

Bezpieczne życie

Komfortowe życie to bezpieczne życie. Schielandtoren posiada zatem zamknięte wejście z dostępem do ganku poprzez własny system wideo. W ten sposób zawsze można zobaczyć, kto stoi przy drzwiach, zanim się je otworzy.

Dostępność

Bulgersteyn jest łatwo dostępny ze wszystkich kierunków; istnieje bezpośredni dostęp do kilku arterii. Połączenia transportu publicznego są doskonałe: autobus, tramwaj, metro i pociąg są w odległości spaceru.

 

Luksusowe mieszkania stylowa wieża mieszkalna
Widok panoramiczny wysoki poziom wykończenia
Bezpieczne życie w centrum miasta

Cechy

Powierzchnia 98 m²
Pokoje 3
Sypialnie 2
Wynajem € 1.750 p.m.
Koszty usług oznaczania 80 euro p.m.
Wykończenie umeblowane
Bulgersteyn 7023-7327, 3011 AB, Centrum, Rotterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań prosimy o kontakt z Verrą Makelaars pod numerem telefonu 010-3332181 lub o wysłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego.