Mieszkanie 4-pokojowe Schielandtoren

Rotterdam, Holandia

Życie w stylu? Można w tych wymarzonych mieszkaniach w 106-metrowym Schielandtoren.

Lokalizacja

Schielandtoren znajduje się przy Bulgersteyn, bocznej ulicy Coolsingel. To jest serce Rotterdamu. Koopgoot to piwnica, kawa na wynos obok, zakupy w Markthal, liczne lunchownie i restauracje w pobliżu, przytulne drinki z pracy i liczne obiekty sportowe w okolicy. Kiedy mieszka się w Schielandtoren, taka jest rzeczywistość!

Szczegóły

Schielandtoren ma 106 metrów wysokości i posiada 32 piętra mieszkalne. Budynek został zaprojektowany przez znanego architekta Pi de Bruijn z myślą, że każde mieszkanie powinno mieć fantastyczny widok. Tak więc tym właśnie szczyci się każde mieszkanie: pierwszorzędnym widokiem na panoramę Rotterdamu. Znajduje się tu 109 olśniewających mieszkań w różnych typach mieszkaniowych. Każde mieszkanie ma efektywny układ z 2 lub 3 sypialniami.

Charakterystyczny dla wszystkich mieszkań jest wysoki poziom wykończenia: mieszkanie w dobrym stylu. Odzwierciedla to kuchnia z obecnymi urządzeniami, luksusowa łazienka z wanną i oddzielną kabiną prysznicową oraz obróbka wysokiej jakości materiałów. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na sąsiednim parkingu.

Umeblowany wynajem

Rotterdam stał się obecnie miastem o międzynarodowym powabie, w którym przyjemnie jest przebywać. W mieście coraz częściej swoje siedziby mają międzynarodowe firmy. Dla pracowników tych firm oferujemy luksusowe, w pełni umeblowane mieszkania, aby przejście i pobyt w Rotterdamie były jak najbardziej przyjemne.

Bezpieczne życie

Komfortowe życie to bezpieczne życie. Schielandtoren posiada zatem zamknięte wejście z dostępem do ganku poprzez własny system wideo. W ten sposób zawsze można zobaczyć, kto stoi przy drzwiach, zanim się je otworzy.

Dostępność

Bulgersteyn jest łatwo dostępny ze wszystkich kierunków; masz bezpośredni dostęp do kilku arterii. Połączenia transportu publicznego są doskonałe: autobus, tramwaj, metro i pociąg są w odległości spaceru.

Luksusowe mieszkania midtown
Widok panoramiczny mieszkać w dobrym stylu
Wynajem umeblowanych idealny dla emigrantów

Cechy

Wynajem € 1.750 p.m.
Koszty usług oznaczania € 86 p.m.
Powierzchnia 110 m²
Pokoje 4
Sypialnie 3
Wykończenie test
Bulgersteyn 7023-7327, 3011 AB, Centrum, Rotterdam, Nederland

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W przypadku pytań prosimy o kontakt z Verrą Makelaars pod numerem telefonu 010-3332181 lub o wysłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego.